Angajăm:

Content Manager

Responsabilitatile cheie:
- Cautarea, prelucrarea si publicarea continutului textual si grafic;
- Plasarea informatiilor despre produse, companie pe website.
- Crearea articolelor de calitate, a continutului pentru materialele promotionale, informative.
- Scriere si editare articole pentru companie

Cerinte de baza:
- Persoană organizată, creativă, capabilă să propună soluții
- CUNOASTEREA LIMBILOR RUSA SI ROMANA;
- Experiență în domeniul web,
- Cunoașterea la nivel avansat un program de editare grafică precum Photoshop
- Utilizator avansat de PC (MS Office, e-mail, browsere etc)
- Abilități de copywriting

Calitati personale:
- Abilitati excelente de comunicare;
- Abilitatea de a-si exprima in mod clar gandurile, coerenta gramaticala (in scris);
- Atentie, perseverenta, abilitati executive, competente de invatare, responsabilitate, corectitudine, punctualitate.

Oferim:
- Posibilități de evoluție profesională
- Pachet social deplin;
- Program de lucru full-time;
- Lucru intr-o echipa tanara- atmosfera prietenoasa, în continuă dezvoltare

Candidatii interesati pot aplica CV-ul la adresa: customerservice@transimex.md