Echipa verde te motivează să te descoperi!

Controlor stocuri depozit

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale

  • verificarea stocurilor și propunerea unor metode de eficientizare a mișcărilor de stoc;
  • participarea la audit și respectarea procedurilor de lucru;
  • rezolvarea task-urilor înregistrate în sistem pentru fluxurile din depozit;
  • analizarea situațiilor ce presupun pierderi și propunerea unor metode de îmbunătățire a fluxului;
  • întocmirea rapoartelor periodice de activitate;
  • verificarea formularelor de control stoc;
  • implementarea planurilor de acțiune specifice.

Ce așteptăm

  • minimum 2 ani experiență într-o poziție asemănătoare (gestionare comenzi, analiza stocurilor și a mișcărilor de stoc, întocmire rapoarte);
  • cunoștințe privind organizarea depozitului, a normelor și regulamentelor interne;
  • cunoștințe primare de contabilitate de gestiune;
  • operare în sistemul informatic – front și back-office;
  • capacitate de analiză și sinteză;
  • abilitatea de a lucra sub presiune;
  • atenție la detalii, rigurozitate în munca cu cifrele;
  • bune abilități de comunicare și de relaționare;
  • cunoștințe avansate de operare în programul 1C și Microsoft Office, în special Excel;
  • studii medii/superioare.

Noi oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • posibilități reale de avansare;
  • pachet salarial complet;
  • mediu de lucru dinamic într-un depozit modern.

Locul de muncă: str. Mihail Sadoveanu (sectorul Ciocana), mun. Chișinău.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.ro  și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.