ASOCIATIA AGENȚIILOR DE RECRUTARE DIN REPUBLICA MOLDOVA ESTE ÎN CĂUTARE de:

Marketing Assistant

Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM.

Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Vino in echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată

CERINȚE:
- ai o exprimare corectă (ortografia și punctuația);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- ai abilități excelente de comunicare (scrisă și verbală);

RESPONSABILITĂȚI:
- planificarea, organizarea și desfășurarea activitățilorde marketing;
- mentinerea strategiilor de promovare impreuna cu echipa,realizarea diverselor proiecte de promovare;
- intreprinderea de sarcini administrative zilnice pentru a asigura funcționalitatea și coordonarea activitaților departamentului de Marketing (legatur cu tipografia);

BENEFICII:
- grafic de lucru de luni-vineri 9-18.00;
- salariu competitiv de la 5000 lei;
- pachet social deplin;
- oficiu modern cu amplasarea în centrul orașului;
- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
- oportunitati de creștere financiară și profesionistă;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNĂ ACUM!
Nr de contact: 079911110