HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Fii Colegul nostru în funcția de:

Proiectant

Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Studii superioare finisate, Diploma de inginer –ar constitui un avantaj;
  • Experiență în utilizarea programelor de proiectare;
  • Abilitatea de a oferi soluții în vederea satisfacerii cerințelor estetice, funcționale și tehnice;
  • Capacitate de lucru individual și în echipă;
  • (Chiar și dacă te indoiești de posedarea unor particularități, încearcă, poate ne uimești cu altceva...)

Responsabilități principale:

  • Proiectarea confecțiilor (blaturi, șeminee, mese etc.) din marmură, granit, quartz, ceramică;
  • Determinarea, analiza, dimensionare și realizarea notelor de calcul și desenelor de execuție, planuri de detaliu;
  • Reviziurea proiectelor în cazul unor modificări solicitate, deficiențe sau erori.
  • Revizuirea detaliilor de execuție și efectuarea de vizite în etapa de producere (asistență tehnică în perioada execuției)
  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de produse;

Benefiicii:

  • Salariu competitiv în funcție de experiență și competențe;
  • Pachet social deplin;
  • Telefon și abonament telefonie mobile;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.