Echipa verde te motivează să te descoperi!

Operator contabil

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale:

  • verificarea evidenței contabile în cadrul magazinului/showroom-ului;
  • recepționarea coletelor și plasarea pe rafturile din depozitul magazinului;
  • efectuarea returului coletelor;
  • elaborarea rapoartelor solicitate de către superiori;
  • comunicarea cu departamentele operaționale și raportarea situațiilor neprevăzute;
  • emiterea și eliberarea facturilor fiscale pentru persoanele juridice;
  • evidența registrelor de casă și a operațiunilor;
  • acordarea suportului în activitatea magazinului (consultarea, vînzarea produselor etc.).

Ce așteptăm:

  • cunoașterea computerului: 1C, Excel, Gmail, Word;
  • experiență în domeniul contabilității cel puțin 1 an;
  • constituie un avantaj experiența în vînzări;
  • studii superioare/în curs sau medii de specialitate în domeniul contabilității;
  • să dai dovadă de spirit dinamic și plin de inițiativă;
  • organizat și disciplinat în respectarea regulilor interne.

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în plină expansiune;
  • salariu pînă la 9 000,00 lei;
  • sistem de bonusare în funcție de gradul de implicare;
  • reduceri aplicate suplimentar la procurarea produselor de pe site-ul elefant.md;
  • locul de muncă situat în centrul orașului.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.md   și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.