Agenția internațională specializată în oferirea de servicii în domeniul managementului sportiv angajează:

Social Media Marketing Specialist / Graphic Designer (10 000 + lei)

Cerințe față de candidat:
- studii în domeniu;
- experiență anterioară de cel puțin 5 ani într-o poziție similară;
- cunoașterea programelor de editare grafică Adobe, Illustrator, InDesign etc. și a suitei de programe Microsoft Office;
- simț estetic bine dezvoltat, creativitate, simțul stilului, o imaginație bogată, abilități de design grafic;
- cunoașterea limbilor română și rusă, cunoașterea altor limbi constituie un avantaj;
- abilități și competențe în copywriting;
- disciplină, responsabilitate, punctualitate, atenție, spirit de echipă;
- respectarea dress code-ului impus.

Responsabilități principale:
- promovarea companiei și a clienților ei pe rețelele de socializare;
- dezvoltarea brandbook-ului și gestionarea brandului companiei;
- crearea machetelor de publicitate și realizarea spoturilor video pentru clienții companiei;
- machetarea cataloagelor, crearea de machete pentru producția poligrafică;
- realizarea activităților de design grafic, design web, design al materialelor tipărite.

Oferim:
- un job interesant în cadrul unei companii internaționale;
- un salariu motivant și plătit la timp;
- oportunități de carieră;
- un birou modern și confortabil în sectorul Botanica al capitalei;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- ceai, cafea din contul companiei.

Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: esm.office.agency@gmail.com cu specificarea postului vacant pentru care aplică și a unui număr de telefon la care pot fi contactați.

Vor fi contactați pentru partea de interviuri doar candidații care corespund profilului descris.