Angajăm:

Specialist resurse umane

Compania oferă:

  • Salariu motivant
  • Posibilități de instruire și creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
  • Transport de serviciu

Responsabilități:

  • Întocmirea și gestionarea documentelor de evidență a resurselor umane din cadrul companiei, în conformitate cu legislația în vigoare
  • Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă (angajare, transfer, încetare a CIM, modificarea condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.)
  • Asigurarea evidenţei și introducerea datelor în programul contabil 1C
  • Întocmirea și monitorizarea tabelelor de pontaj și ale programelor de muncă
  • Gestionarea dosarelor personale și arhivarea periodică a acestora
  • Participarea la elaborarea regulamentelor și altor acte de ordine internă, precum și ale fișelor de post

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii/ superioare în drept/ psihologie/ economie
  • Experiență de cel puțin 2 ani într-un post similar
  • Cunoștințe temeinice de aplicare a legislației muncii
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Responsabilitate, spirit organizatoric, capacitate de concentrare şi atenţie bine dezvoltate

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075