Companie specializată în sisteme de încalzire, climatizare și alimentare apă, cu o experiență de 20 ani pe piață și distribuitor al brandurilor: Viessmann, Grundfos, Atlantic, anunță concurs pentru postul vacant de:

Manager vânzări (sisteme de încalzire, climatizare și alimentare apă)

Responsabilități:
- Vânzarea echipamentelor de încălzire, climatizare și alimentare
- Primirea și procesarea cererilor de ofertă
- Consultanţă tehnică şi alegerea instalațiilor termo, clima și hidro
- Elaborarea ofertelor tehnice şi comerciale
- Negocierea și încheierea contractelor
- Construirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții
- Promovarea continuă a produselor companiei.

Candidatul ideal:
- Experiență de muncă în vânzări;
- Studii superioare cu profil tehnic;
- Capacitate de a asculta și de a înțelege necesitățile clientului
- Abilități de negociere și convingere
- Flexibilitate, implicare activă și responsabilitate
- Dorință de a cistiga cât mai mulți bani
- Corectitudine, îndeplinirea onestă a sarcinilor
- Cunoașterea produselor companiei și a concurenților.

Beneficii:
- Lucru într-un colectiv de profesioniști, într-o companie stabilă, lider în domeniu Vinzarea brand-lor originale de la cei mai renumiți producători din lume
- Scolarizare pe gama de produse
- Posibilitati de dezvoltare personală și profesională
- Oficiu modern în centrul Chișinaului
- Program de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00, sâmbăta: 10:00-14:00 (peste 1 sâmbătă)
- Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicală
- Salariu oficial + bonus în funcție de rezultate
- Telefonie mobilă corporativă
- Atmosfera prietenoasă și respect reciproc. În companie se promovează relația pe termen lung.

Va rugam să trimiteți CV-ul pe adresa hr@dad.md

Vom fi bucuroși să colaborăm!