Reţeaua de farmacii „APOTEKA” angajează:

Şef de filială

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare farmaceutice;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi de analiză, planificare şi organizare;
  • Experienţa în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic;
  • Calificare profesionala adiţionala (cursuri de perfecţionare, categorie);
  • Orientare către muncă în echipă.

Responsabilităţi:
1. Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice;
2. Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
3. Acordarea de cunsultaţii şi recomandări pacienţilor care se prezintă în farmacii;
4. Elaborarea comenzii de la furnizori;
5. Efectuarea lunară a dărilor de seamă corespunzătoare.

Compania oferă:

  • Contract de muncă şi pachet social;
  • Pregătire profesională continuă din contul companiei;
  • Activitate responsabilă, interesantă;
  • Condiţii bune de muncă;
  • Instruire privind metodele şi tehnicile de lucru.

Trimiteţi CV-ul prin e-mail la adresa: hr@esculap.md
tel. de contact: 022-027-882 Tatiana.

CV-urile vor fi tratate cu strictă confidenţialitate.