IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Magaziner/ Кладовщик

Cerinţe faţă de candidat:
⦁ Studii superioare sau medii speciale în domeniul logistic, tehnic, economic;
⦁ Cunostinte de operare la calculator (word, excel), cunoașterea sistemului (SAP) constituie un avantaj;
⦁ Experienta de muncă în domeniu constituie un avantaj;
⦁ Dorință și capacitate de a învăța;
⦁ Atenție la detalii, onestitate, responsabilitate, punctualitate;
⦁ Capacități organizatorice;
⦁ Cunoașterea limbii române și ruse.

Responsabilităţi:
⦁ Organizarea eficientă a logisticii în depozit;
⦁ Asigurarea gestiunii/ mișcării stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire;
⦁ Coordonarea evidenței actelor de însoțire a mărfurilor;
⦁ Evidența stocurilor;
⦁ Planificarea logică a amplasării materialelor în depozit;
⦁ Efectuare inventarieri;
⦁ Asigurarea ordinii si curățeniei în depozit.

Oferim:
⦁ Loc de muncă stabil;
⦁ Salariu competitiv și achitat în termenii stabiliți;
⦁ Acces gratuit în sala de sport a companiei;
⦁ Asigurare medicală benevolă;
⦁ Prînz asigurat de companie;
⦁ Bonusuri lunare / anuale etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Sau să ne contacteze la numerele de telefon:
022 885 219; 068 499 864