Angajăm:

Marketolog

Ce oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social conform CM a RM;
- salariu motivant + KPI - de la 7000 lei;
- program de lucru full time sau part time;
- birou confortabil în centrul or. Chișinău;
- posibilitatea de avansare în carieră.

Cerințe:
- studii superioare;
- experienta - min 1 an;
- capacitate de a însuși rapid informații noi;
- abilitați înalte de comunicare (vorbire / scris fluent în limba română și rusă)
- responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
- cunoştinţe în domeniul Marketing avansate;
- cunoștințe în domeniu Psihologiei clientului constituie un avantaj;
- experiența anterioară în o funcție similară este obligatorie;
- dorință de creștere și dezvoltare.

Responsabilități:
- Elaborarea campaniilor de merketing pentru diverse platforme de promovare;
- Analiza sistemei de promovare actuală a companiei și propunerea strategiilor de dezvoltare a acesteia;
- Analiza și creșterea conversiilor la fiecare etapă de vînzare;
- Elaborare, prezentarea și integrarea strategiilor de marketing;
- Efectuarea analizei pieței, a concurenților, a audienței ținte și propunerea soluțiilor eficiente de promovare;
- Comunicarea și negocierea cu partenerii media;
- Elaborarea textelor după strategia 4U;

Inregistreaza-te la convorbire, expediază CV-ul tău cu poză și mențiunea postului pentru care candidați la:
one1credit@gmail.com

Ne rezervezăm dreptul să contactăm doar persoanele selectate în baza CV-ului.

Prin expedierea CV-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.