Angajăm:

Manager vânzări directe

Ce oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social conform CM a RM;
- salariu motivant + bonusuri conform cartelei motivaționale - de la 7000 lei;
- program de lucru full time;
- birou confortabil în centrul or. Chișinău;
- automobil de serviciu și/sau combustibil pentru automobilul propriu;
- posibilitatea de avansare în carieră.

Cerințe:
- studii medii de specialitate;
- experienta - min 1 an;
- capacitate de a însuși rapid informații noi;
- abilitați înalte de comunicare (vorbire fluentă în limba română și rusă)
- responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
- cunoştinţe de operare: MS Office, Word, Excel, Power Point;
- cunoștințe în domeniu Vînzări directe;
- abilități de convingere;
- experiența anterioară în o funcție similară constituie un avanaj;
- dorință de creștere și dezvoltare.

Responsabilități:
- Oferirea soluțiilor perfecte pentru clienți;
- Efectuarea apelurilor către potențiali clienți;
- Creșterea și menținerea portofoliului de clienți;
- Deplasarea directă către clienți cu scop comercial;
- Preluarea comenzilor la telefon, de pe platforme de promovare cât și în direct de la client;
- Prmovarea produselor companiei;

Inregistreaza-te la convorbire, expediază CV-ul tău cu poză și mențiunea postului pentru care candidați la:
one1credit@gmail.com

Ne rezervezăm dreptul să contactăm doar persoanele selectate în baza CV-ului.

Prin expedierea CV-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.