Angajăm:

Manager pe vinzari

Cerințe față de candidat:
– Studii superioare in domeniu reprezinta un avantaj;
– Sociabilitate, responsabilitate, aspect fizic prezentabil, cunoașterea și respectarea regulilor de etichetă în afaceri;
- Abilitati de comunicare si negociere, initiativa, orientare spre rezultate,
- Capacitate de organizare,
- Comunicare scrisa si orala in limba romana si rusa,
- Cunoasterea limbii engleza la nivel avansat,
– Atitudine pro-activă, responsabilitate, capacitate de auto organizare și orientare către rezultate.

Descrierea postului:
1. Incheierea noilor contracte
2. Vizita clientilor conform rutei stabilite
3. Mentine si dezvolta relatia cu clientii
4. Îndeplinirea planurilor de vînzari, precum și a obiectivelor de dezvoltare strategică a companiei;
5. Reprezentarea companiei si intereselor acestei in regiune.

Ce oferim?
- Instruire Gratuita
- Pachet salarial atractiv, (salariu fix + bonus)
- Program de lucru 5 zile/saptamina (9:00 – 18:00);
- Dezvoltare profesionala la standarde inalte;
- Mediu prietenos de lucru;
- Angajare oficiala;
- Oficiu confortabil în centrul orașului Chișinău.

Trimite CV-ultău la adresa de e-mail: hr@tuyahome.com