Noi dezvoltăm și implementăm produse de program
pentru soluționarea celor mai importante probleme în domeniile cheie
ale sectorului afacerilor.

Noi considerăm că cea mai mare valoare a oricărei companii IT sunt angajații ei
și de aceea tindem să facem cît mai interesantă activitatea în cadrul companiei noastre!

Amplasarea perfectă a sediului, atmosfera degajată, posibilitatea de a planifica
timpul de lucru și de a avea oricînd timp liber pentru a rezolva probleme personale
fac ca angajații noștri să se simtă plăcut și confortabil la locul de muncă.

Ne place să lucrăm împreună, explorînd noile tehnologii
și realizînd noi proiecte interesante, și la fel de mult ne place să ne odihnim împreună.

Suntem o echipă unită de profesioniști, iar fiecare din noi e mereu gata
să-și împărtășească cunoștințele și experiența cu ceilalți, dar și
să le descrețească frunțile colegilor cu un nou banc!

Angajăm:

Programator 1C (de la stagiar pînă la senior)

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- dezvoltarea și implementarea aplicațiilor de gestionare a afacerilor pe platforma 1C;
- integrare cu aplicații ale altor vendori;
- integrare cu alte aplicații web și pagini web;
- integrare cu dispozitivele mobile și echipamentele comerciale.

CERINȚE (cele absolut obligatorii sunt marcate cu *):
- capacitatea de a elabora algoritme*;
- cunoașterea cel puțin a unui limbaj de programare algoritmic*;
- studii superioare sau medii de specialitate în domeniul IT;
- înțelegerea principalelor procese de afaceri ce au loc în cadrul unei întreprinderi comerciale;
- experiență în programare;
- experiență în programare pe platforma 1C;
- deținerea certificatelor „1C:Specialist” (constituie un avantaj);
- abilități de comunicare, responsabilitate, capacitate și dorință de a munci, perseverență în atingerea scopurilor*.

OFERIM:
- program de lucru full time (9.00-18.00);
- un job la birou;
- compensarea cheltuielilor pentru alimentație;
- un birou confortabil și colegi mereu bine dispuși.

SALARIU:
- începători și studenți (Junior): 5000-10000 lei;
- cei cu experiență în programare pe platforma 1C (Middle): 10000-20000 lei;
- cei cu o experiență de peste 3 ani în programare pe platforma 1C (Senior): 20 000 lei și mai mult.

Expediați CV-ul la adresa electronică: a.shevcic@1clogic.md