Мы разрабатываем и внедряем программные продукты для решения важнейших задач в ключевых отраслях бизнеса.

Мы считаем, что главная ценность любой ИТ-компании — это ее сотрудники, поэтому стремимся сделать их жизнь в компании как можно более интересной!

Удобное расположение офиса, непринужденная атмосфера, возможность самостоятельно распределять рабочее время, возможность получить отгул для решения личных вопросов — все это делает работу у нас приятной и комфортной.

Нам нравится вместе работать, изучая новые технологии и реализуя интересные проекты и нравится вместе отдыхать.

Мы — профессиональная и дружная команда, в которой каждый готов поделиться знаниями и опытом, а так же последними шутками и анекдотами!

Приглашаем на работу:

Office Manager

Responsabilități principale:

  • Recepționarea, prelucrarea și redirecționarea apelurilor de intrare (venite prin telefon, poștă, pagina web, rețelele de socializare, mesagerii);
  • Gestionarea documentelor de intrare și de ieșire (avînd un curier în subordine), întocmirea contractelor, ținerea corespondenței de afaceri;
  • Asigurarea achiziționării de consumabile necesare pentru funcționarea biroului (articole de birotică și papetărie, apă, ceai, cafea etc.);
  • Menținerea ordinii, curățeniei și aspectului estetic în sediul companiei (avînd o persoană responsabilă pentru curățenie în subordine);
  • Intîmpinarea vizitatorilor (oferindu-le ceai, cafea, dulciuri).

Cerinte:

  • Buna cunoaștere a sistemului de operare Windows și a aplicațiilor de birou;
  • Abilități de comunicare, responsabilitate;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Simțul umorului;
  • Cunoașterea platformei 1C (constituie un avantaj).

Oferim:

  • Program de lucru full time (9.00-18.00);
  • Un job la birou;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Compensarea cheltuielilor (pentru transport, alimentație);
  • Un birou confortabil și colegi mereu bine dispuși.

Salariu:

  • 6000-10000 lei.
Oportunități de avansare în poziția de:
  • Consultant call center;
  • Contabil;
  • Consultant departamentul implementare.

Expediați CV-ul la adresa electronică: business@1clogic.md