Comapania DUO-EGO SRL

Angajeaza:

Contabil-adjunct

Cerinte:
- Experienta – minim 4 ani,cunoasterea obligatorie a programului 1С vers. 7.7 si 8
- Studii superioare de specialitate (contabilitate)
- Cunoasterea limbii Ruse, limbii Romane la perfectie,
- Abilitati de lucru cu PC (Windows, Microsoft Office)

Responsabilitati:
- Lucrul cu 1С versiunea 7.7 si 8 (preluarea documentelor primare, intocmirea de rapoarte)
- Cunoasterea evidentei contabile in domeniul comertului, constructiei,
- Evidenta imobilizarilor necorporale si corporale, investitiilor,
- Evidenta marfurilor, importul, exportul
- Decontarea combustibilului, foi de parcurs,
- Verificarea registrului de livrari si procurari,
- Acte de verificare cu contragetii
- Participarea la inventariere
- Intocmirea Darilor de seama catre SFS si Directia Satatistica
- Cunostinte profunde a evidentei contabile,cunoasterea SNC, legislatiei fiscal, legislatia muncii la un nivel inalt;
- Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate
- Respectarea tuturor cerintelor in termenii stabiliti de conducerea companiei

Beneficii:
- Zi de munca deplina de la 9 pina la 18 (5zile)
- Peste 2 simbete de la 9 pina la 13
- Pachet social deplin conform legislatiei
- Salariu atractiv
- Oportunitati de cariera intr-un mediu profesional
- Motivare permanenta pentru imbunatatirea performantei

CV expediati la Email: ghtamara@cap-cap.md
Tel. 069718580