Echipa verde te motivează să te descoperi!

Consultant produse cosmetice

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățil tale:

  • Consultarea clienților privind sortimentul de produse cosmetice și de parfumerie;
  • Înțelegerea necesităților clienților în funcție de descrierea acestuia;
  • Vânzarea produselor cosmetice și de parfumerie;
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă.

Ce așteptăm

  • experiență în vânzări minim 1 an în domeniul produselor cosmetice și de parfumerie;
  • cunoașterea aparatului de casă;
  • cunoștințe de operare a PC - nivel mediu;
  • cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • atitudine pozitivă, amabilă, orientată spre client;
  • punctualitate și responsabilitate.

Noi oferim

  • angajare oficială conform legislației RM;
  • carieră într-o companie în plină expansiune;
  • salariu pînă la 9 000,00 lei;
  • sistem de bonusare în funcție de gradul de îndeplinire a indicatorilor de performanță;
  • reduceri aplicate suplimentar la achiziționarea produselor de pe site-ul elefant.md;
  • locul de muncă situat în centrul orașului.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.ro  și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.