Echipa verde te motivează să te descoperi!

Content manager

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățil tale:

  • actualizarea informațiilor de pe site-ul companiei privind produsele companiei (după caz, redactarea textului);
  • căutarea imagininilor în corespundere cu denumirea produsului;
  • să vii cu propuneri, soluții și îmbunătățiri privind structura site-ului elefant.md;
  • identificarea și descrierea erorilor depistate la căutarea produselor de pe site-ul elefant.md;
  • elaborarea rapoartelor solicitate;
  • colaborare strinsă cu departamentele vizate.

Ce așteptăm

  • să ai cunoștințe avansate de Excel; power query;
  • să ai cunoștințe minime: HTML, XML, CSS;
  • să fii o persoană atentă la detalii, comunicabilă, creativă, energică;
  • să ai îndemânarea de a găsi rapid informațiile de pe internet;
  • ar fi un avantaj să cunoști domeniul vînzărilor online;
  • atitudine pozitivă, amabilă;
  • să dorești să înveți continuu și să fii deschis la noi oportunități;
  • punctualitate și responsabilitate.

Noi oferim

  • angajare oficială conform legislației RM;
  • carieră într-o companie în plină expansiune;
  • salariu negociabil;
  • reduceri aplicate suplimentar la achiziționarea produselor de pe site-ul elefant.md;
  • posibilitate de  lucra remote;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.ro   și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV și care corespund cu cerințele stabilite.