Angajăm:

HR Manager/ Recruiter (7000 lei )

                                   Te invităm să te alături echipei noastre IMMOBILIARE.MD!

Responsabilități:

  • Organizarea procesului de recrutare şi selecţie de personal pentru posturile vacante;
  • Căutarea, atragerea, selecția și evaluarea candidaților;
  • Ghidarea stagiarilor în perioada de adaptare;
  • Proactivitate, atenție la detalii, gândire analitică;
  • Evidența și perfectarea actelor relevante pentru asigurarea procesului de administrare de personal;
  • Plasarea  posturile vacante pe diverse portaluri media (site-uri de recrutare, rețele sociale etc.);

Cerințe:

  • Studii superioare în psihologie/asistență socială/pedagogie constituie un avantaj;
  • Experiență în domeniul de recrutare;
  • Abilități de comunicare, relaționare și organizare;
  • Capacitate de planificare a activității;
  • Cunoașterea fluentă a limbii române și ruse;
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel, etc.);

Compania oferă:

  • Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
  • Grafic flexibil.

Dacă  consideri că ai fi candidat/ul/a potrivit/ă pentru acest job, expediază-ne CV-ul tău la adresa electronică: immobiliare_marketing1@gmail.com sau sună acum la 068 988 838.

 *Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

                                              Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!