Angajăm:

IT Manager

Responsabilități:
- Asigurarea bunei funcționări a sistemului informaţional al companiei
- dezvoltarea soluţiilor actuale de prelucrare şi raportare a datelor
- implementarea unor noi instrumente de colectare şi analiză a datelor;
- diagnosticarea, identificarea şi soluţionarea problemelor apărute în reţea;
- întreţinerea soft-urilor;
- comunicarea cu dezvoltatorii sistemului informațional
- comunicarea cu utilizatorii, suport tehnic

Cerințe:
- Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaţionale;
- O bună cunoaştere a sistemelor de operare;
- Configurarea şi susţinerea echipamentului periferic;
- Disponibilitate la un program flexibil în funcție de necesitate;
- Abilităţi de lucru individual şi în echipă.

Oferim:
- Angajarea oficială în câmpul muncii;
- Oficiul în centrul orașului;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă tânără și profesionistă
- Mediu de lucru modern

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus aşteptăm CV-ul cu poză la adresa:
hr@media-security.eu