Centrul de instruire în domeniul IT „SkillUp” își mărește echipa și anunță concurs de selectare a candidaților pentru postul vacant de:

Project Manager (15000-20000 lei)

Avem nevoie de un manager capabil:
1. să ducă la BUN SFÎRȘIT sarcinile asumate în termenii stabiliți;
2. să implementeze planurile de dezvoltare lunare și trimestriale;
3. să asigure dezvoltarea optimă pe direcții de activitate.

Preocuparea noastră principală este formarea specialiștilor în domeniul tehnic și pregătirea personalului IT pentru piețele din Ucraina, Belarus, Republica Moldova, Georgia.

Dacă ești o persoană activă cu spirit de inițiativă, posezi tehnici de comunicare eficientă, nu eziți să-ți asumi sarcini complexe și ieșite din tipare, te adaptezi ușor în orice situație te invităm să faci parte din echipa „SkillUp”!

Ești pregătit să te integrezi într-o echipă de oameni profesioniști și să devii unul din ei?

Candidatul ideal pentru această poziție va trebui să dea dovadă de următoarele calități:
- orientare către REZULTATE;
- aptitudini de administrare eficientă și ordonată;
- abilități dezvoltate de organizare;
- capacitatea de a lua decizii în mod independent;
- operativitate;
- un stil de conducere dur și energic;
- interesul pentru stabilirea și realizarea obiectivelor specifice;
- mobilitate, capacitatea de a organiza oamenii în vederea realizării obiectivelor stabilite;
- rezistență la stres, capacitatea de a gestiona în mod eficient situațiile de conflict și cele ieșite din comun;
- aptitudini oratorice;
- cunoștințe avansate de operare PC.

Cerințe:
- experiență de cel puțin un an într-o poziție ce necesită competențe administrative și organizatorice;
- studii superioare (preferabil economice);
- calități de lider;
- aptitudini de planificare și control, operativitate în îndeplinirea sarcinilor;
- capacitatea de a vorbi în public;
- abilități avansate de comunicare, cunoașterea tehnicilor de „vînzare” a ideilor;
- capacitatea de a gestiona eficient timpul;
- cunoașterea limbii engleze la nivel pre-intermediar.

Reprezintă un avantaj:
- experiența în implementarea proiectelor în domeniul IT;
- implicarea în viața organizațiilor studențești;
- participarea activă în cadrul proiectelor sociale implementate de tineri;
- experiența anterioară în domenii similare;
- experiența în ținerea discursurilor publice.

Responsabilități principale ale postului:
- dezvoltarea direcției vînzărilor B2B;
- comunicarea cu companiile IT și stabilirea de parteneriate cu acestea;
- comunicarea cu bloggerii și persoanele publice din Republica Moldova și stabilirea de parteneriate cu aceștia;
- asigurarea calității înalte a serviciilor prestate;
- organizarea și gestionarea tuturor etapelor de formare profesională;
- controlul publicității și supravegherea procesului de promovare a direcțiilor;
- realizarea sarcinilor administrative
- întocmirea dărilor de seamă stabilite;
- realizarea atribuțiilor de planificare și control;
- relaționare cu executanții și furnizorii;
- realizarea vînzării eficiente a produsului companiei;
- un control pro-activ al îndeplinirii planurilor;
- realizarea atribuțiilor de planificare financiară și evidență.

Noul membru al echipei va avea parte de:
- salariu motivant în mărime de 15000-20000 lei;
- concediul de odihnă anual și cel medical plătite;
- compensarea cheltuielilor pentru serviciile de telefonie mobilă;
- șansa de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- lipsa unui dess-code strict la locul de muncă;
- un birou confortabil (situat în centrul capitalei, pe bulevardul Dimitrie Cantemir, 5/4);
- posibilitatea de a lucra de la distanță;
- oportunități de dezvoltare profesională permanentă (instruiri, traininguri);
- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte interesante și a cunoaște în profunzime domeniul IT;
- oportunități excelente de avansare în carieră și creștere substanțială a venitului personal.

Dacă ai încredere în potențialul tău și vrei să fii parte a echipei „SkillUp” expediază chiar acum CV-ul!