VINO ÎN ECHIPA MEA:

Specialist Recrutare

Suntem o echipă de specialiști în producerea mobilei de bucătărie. Activăm în Republica Moldova de 8 ani și creăm locuri noi de lucru, astfel ca să fim fericiți la noi acasă. Oferim posibilitate de aplicare a cunoștințelor în practică într-o echipă în care principiile de bază sunt: sinceritate, creativitate, încredere și susținere reciprocă.

Ne gîndim și la tine. Vino să cream împreună un viitor frumos la noi acasă. Cu implicarea ta, vom oferi posibilitate tinerilor să se dezvolte într-o companie de perspectivă. Iată ce urmează să facem:

Responsabilitati:
- Coordonarea eficienta a activitatilor de resurse umane: planificare, recrutare, selectie, incadrare în echipă a noilor veniți, etc.
- Structurarea anunțurilor de angajare, plasarea pe platformele de recrutare, din Moldova și România;
- Petrecerea interviuriilor, online sau fizic;
- identificarea candidaților după criteriile și competențele cerute;
- Coordoneaza procesul de evaluare a performantelor salariatilor si intocmeste raportul cu concluziile si masurile propuse.
- Respecta procedura de recrutare si angajare a companiei si imbunatateste continuu procesul de recrutare si procedurile de lucru.

Cerinte:
- Studii în domeniu (psihologie / HR / drept / recrutare).
- Cunoasterea limbii romane si ruse, engleza obligatoriu.
- Experienta cel puțin 1 an in procesul de recrutare si selectie de personal.
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point).
- Excelente abilitati de comunicare si negociere.
- Proactivitate, atentie la detalii, gandire analitica.
- Preocupare pentru imbunatătirea continua a procesului pe care il gestioneaza.

Beneficii:
- Oficiu confortabil, posibil lucru de la distanta
- Orar de munca: 10.00-18:00, Luni-Vineri
- Dezvoltare personala si profesionala;
- Fiind în proces de extindere la nivel european, ai potențial de creștere în carieră;
- Membru a echipei cu o pregătire profesională solidă, dinamică și motivată.

Te invităm să ne cunoaștem!