Angajăm:

Magaziner

Cerințe:
• Experienţă de muncă similară, minim 1 an;
• Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
• Cunoștințe de operare 1C, Microsoft Excel (constituie un avantaj);
• Responsabilitate, disciplină, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități de bază:
• Recepționarea produselor finite de Panificație;
• Verifică cantitativ și calitativ produsele recepționate;
• Verifică și monitorizează permanent stocurile de produse finite;
• Organizează încărcarea operativă a produselor de Panificație în mașinile de distribuție respectînd rutele prestabilite;

Condiții de munca:
- Locația desfășurării activității – mun. Chișinău, șos. Muncești 121;
- Grafic de lucru – pe schimburi;
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;

- Prânz gratuit;
- Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551.
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr.7spice@gmail.com
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!