Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Оператор колл-центра / Operator call-center

La Realist Estate Agency valorăm personalități cu spirit de echipă, îndrăznețe și dornice de noi provocări și experiențe!;Fii Noul Nostru Coleg în funcție  Operator call center  (fără experiența)

 Avem nevoie de o fată într-un call center

Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
- Studii superioare
- Cunoașterea limbilor rusă și română
- Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel);
 - Persoana energica, comunicabilă, receptivă

Responsabilități:
 - Recepționarea apelurilor primite
- Comunicarea cu clienții şi consultarea lor referitor la servici
- lucrul cu documentele de serviciu

Oferim:
- Angajare oficială;
- Program de lucru 9.00-18.00 5/2;
- Salariul  motivat
- Posibilitate de dezvoltare a unei cariere de care să fii mândru/ă;
- Echipă dinamică și profesionistă;
- Creştere profesională.
- Oficiul in Centru

Ești gata de provocări? Fii Realist – fii alături de cei Mai Buni!

Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@realist.md