Suntem o companie de succes - "Peisaj-Art" SRL (dekora.md), prezenți pe piața materialelor de construcții din Republica Moldova de aproximativ 10 ani. Importăm o gamă foarte largă de produse indispensabile și utile pentru populația țării noastre și prestăm și servicii de construcții civile. Suntem mândri de rețeaua noastră de distribuție, care acoperă întreg teritoriul țării. Toate magazinele mari de materiale de construcții din țara ne sunt parteneri.

Anunțăm post vacant de:

Manager achiziții/logist

Oferim:

  • Salariu oficial, fără întârzieri, de la 10 000 lei curat la mână (crește odată cu stagiul de muncă la companie);
  • Reguli de lucru clare și stabile;
  • Locația  –  mun. Chișinău, str. Uzinelor 1;
  • Orar de muncă – Luni-Vineri (08.30 – 18.00). Sâmbătă și duminica - zile de odihnă.
  • Mediu de muncă prietenos și binevoitor;
  • Onestitate, corectitudine - tot ce promitem - facem!

Cerem:

  • Experiență în achiziții internaționale de mărfuri - minimum 3 ani;
  • Experiență în achiziții materiale de construcții;
  • Abilități în domeniul logisticii (organizarea transportărilor internaționale, devamări);
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel de comunicare scrisă;
  • Abilități de lucru în 1C;
  • Permis de conducere cat. B.

Responsabilităţi de bază:

  • Efectuarea achizițiilor internaționale pentru asortimentul de mărfuri ale companiei (aproximativ 15 furnizori);
  • Efectuarea achizițiilor locali pentru asortimentul de mărfuri ale companiei (aproximativ 10 furnizori);
  • Efectuarea transferurilor de marfă între depozitele companiei;
  • Organizarea transportării și devamării importurilor (în mediu 15 importuri lunar).

Vor fi luați în considerare doar candidații care expediază CV
Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.