Angajăm:

Consultant Vânzări @Vladimara Textil

Compania de textil Vladimara este pe piața locală de mai bine de 20 de ani - suntem experți în perdele, draperii, textile, cât și în design-ul și cusutul acestora. Totodată, suntem mereu în căutarea noilor membri pentru echipa noastră. Alătură-te la Vladimara Textil și descoperă o carieră în lumea textilelor!

Pentru poziția de Consultant în Vânzări, suntem în căutarea unei persoane ambițioase, motivate, și responsabile pentru a promova și vinde serviciile noastre, cât și pentru a comunica și asista clienții showroom-ului Vladimara. Experiența în vânzări nu este necesară, îți vom oferi toate cunoștințele de care ai nevoie!

Responsabilități:

  • Promovarea şi comercializarea serviciilor Vladimara
  • Oferirea consultației și asistenței clienților privind sortimentul, calitatea, şi prețurile noastre
  • Crearea ofertelor personalizate pentru clienți
  • Verificarea stocului necesar de produse în showroom

Cerințe:

  • Studii medii sau universitare
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
  • Orientare către client
  • Abilități excelente de comunicare cu clienții
  • Atitudine pozitivă față de lucru, responsabilitate, și punctualitate

Ce oferim:

  • Salariu stabil (se stabilește în cadrul convorbirii)
  • Bonus-uri in funcție de performanță și % din rezultate
  • Grafic flexibil de muncă
  • Instruire și training gratuit
  • Perioadă de stagiere achitată
  • Oportunități de creștere profesională

Dacă te-a interesat oferta noastră, expediază-ți CV-ul în limba română sau rusă accesând butonul "Trimite CV" sau la e-mailul vladimara@yahoo.com

Pentru mai multe informații, scrie-ne pe pagina noastră FB: www.facebook.com/vladimaratextil

Te aşteptăm cu drag în echipa Vladimara!