„GENERAL BUILDING” SRL este o companie de succes
ce se dezvoltă într-un ritm dinamic descoperind noi direcții de dezvoltare în domeniul producerii materialelor de construcție în Republica Moldova.

AVEM NEVOIE DE colegi energici dornici să cunoască oameni de succes, să se dezvolte pe plan profesional, să stabilească contacte noi și să le mențină, persoane cu adevărat pasionate de munca lor, care nu se tem de eșecuri, pe care nu îi descurajează refuzurile și care știu să gestioneze obiecțiile pentru poziția de:

Manager Vînzări Angro (15000-30000 lei)

Responsabilitățile noului nostru coleg vor fi:
- relaționarea directă cu clienții (proprietari, manageri, administratori, responsabili);
- asigurarea executării rapide și la nivel înalt a comenzilor;
- atragerea clienților noi;
- îndeplinirea planului individual de activitate;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă săptămînale.

Pentru a putea face față postului candidatul trebuie să corespundă următoarelor cerințe:
- deținerea permisului de conducere;
- o bună stăpînire a programelor 1С, MS Office, Outlook (ar fi binevenită);
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse.

Dacă nu aveți o experiență prea mare, dar simțiți că ați putea reuși și doriți să o faceți nu ezitați să aplicați!

Oferim:
- posibilitatea de a ridica lunar de la 15 000 pînă la 30 000 lei, mărimea salariului nefiind plafonată, iar suma finală fiind determinată doar de performanțele pe care le obține fiecare angajat;
- oportunități de formare profesională și susținere permanentă la locul de muncă;
- angajare cu stabilirea unei perioade de probă de pînă la 3 luni.

Expediați CV-ul la adresa electronică: office@building.md  specificînd în mod obligatoriu sursa din care ați aflat despre această ofertă.
Telefon: 0 69 814447 (Oleg Ceban).