Angajăm:

Reprezentant Medical (Zona Sud/Nord)

„Cofini Intermed” este o companie farmaceutică internațională cu reprezentanțe în Ungaria, România, Ucraina și cu o experiență de 5 ani pe piața farmaceutică din Republica Moldova.

În prezent „Cofini Intermed” are în portofoliu mai multe medicamente de brand unice ce se eliberează cu prescripție medicală și fără aceasta avînd la bază materia primă de origine naturală și compuși biologic activi.

Oferim medicamente pentru tratamentul unei game largi de afecțiuni cum ar fi cele oncologice, cardiovasculare, neurologice, gastroenterologice, urologice etc. care corespund rigorilor impuse de standardele actuale de calitate în domeniu.

Responsabilități:
- promovarea medicamentelor comercializate de companie pentru a spori gradul de solicitare a lor;
- crearea unei imagini pozitive a companiei și stabilirea de parteneriate durabile cu clienții;
- efectuarea unui număr prestabilit de vizite (Medici/Farmacii);
- îndeplinirea planului de vînzări.

Cerințe față de candidat:
- studii superioare sau medii, preferabil în domeniul medical, biologic, farmaceutic, chimic;
- experiență anterioară în poziția de reprezentant medical (ar fi binevenită, dar nu este obligatorie);
- orientare către rezultate și intenția de a activa în cadrul companiei o perioadă de timp îndelungată;
- cunoașterea limbii engleze (constituie un avantaj);
- deținerea permisului de conducere si automobilul personal!;
- perseverență în atingerea scopurilor propuse;
- responsabilitate.

Oferim:
- salariu competitiv stabilit în conformitate cu prevederile legii;
- compensarea cheltuielilor legate de folosirea automobilului personal în interes de serviciu sau compensarea cheltuielilor de deplasare în interes de serviciu cu alte mijloace de transport;
- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social, dotare tehnico-materială;
- instruire, oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Candidații interesați sunt îndemnați să expedieze CV-ul la adresa electronică: opreappavel@gmail.com