Angajăm:

Consultant medical companie farmaceutică (vorbitor de limba engleză)

RESPONSABILITĂȚI:
- oferirea de consultații prin telefon și prin poșta electronică pacienților străini cu privire la serviciile medicale de care pot beneficia (în limba engleză);
- încheierea contractelor de acordare a asistenței medicale în cadrul clinicii și urmărirea modului de derulare a acestora;
- gestionarea cererilor de intrare și a apelurilor telefonice primite de la pacienți;
- îndeplinirea planului privind numărul de contracte încheiate;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

CERINȚE PRINCIPALE:
- fluență și exprimare corectă în limba engleză;
- studii medicale superioare;
- bune abilități de consultanță și negociere;
- capacitatea de a lucra cu oamenii și deschiderea pentru a o face.

Program de lucru: 16:00-00:00 (de luni pînă vineri).

OFERIM:
- o activitate interesantă și salariul plătit la timp;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- compensarea cheltuielilor pentru deplasare la domiciliu după încheierea programului de lucru.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat față de compania noastră!