Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Șef secție (fabrică de încălțăminte, or. Rîșcani)

Despre companie:
Companie internațională, fondată în 2017, a cărei activitate se bazează pe producția de bunuri sportive și atletice.

Responsabilități:
• Aprovizionarea, administrarea și întreținerea personalului și a aparaturii secției;
• Monitorizarea activității sectorului sub toate aspectele (fondul și problemele apărute);
• Verificarea îndeplinirii sarcinilor de către oamenii din subordine;
• Monitorizarea, gestionarea și administrarea patrimoniului sectorului;
• Monitorizarea utilizării eficiente a fondului de timp de către personalul subordonat, în scopul creșterii productivității muncii și îndeplinirii calitative și la termen a programului de producție stabilit.

Cerințe:
• Studii superioare;
• Experiență de lucru ca șef de echipă cu minim 15 membri;
• Cunoștințe de Lean Manufacturing;
• Responsabilitate și organizare.

Oferta companiei:
• Loc de muncă într-o companie internațională;
• Grafic de muncă stabil;
• Instruire și dezvoltare profesională, oportunități de avansare;
• Salariu motivant.

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa de email: pp50@search4staff.com
Telefon de contact: 068 503 560
În CV indicați codul postului vacant: SSF

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.