Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Locuri de practică pentru studenții de la Contabilitate

Candidatul ideal:
- Student la universitate (acceptabil și ultimul an de colegiu);
- Cunoștințe minime de fiscalitate: impozite, TVA: cote în vigoare, plafoane;
- Cunoașterea planului de conturi;
- Cunoștiinte PC ( Word, Excel);
- Experiența în utilizarea programului de contabilitate 1C constituie un avantaj;
- Abilități de comunicare și organizare;
- Atitudine pro-activă și dorință de a învăța;
- Capacitatea de a respecta termenele limită;
- Abilități de lucru individual și în echipă.

Responsabilități:
Evidența contabilății primare sub supravegherea unui expert contabil.

Beneficii Oferite:
- Training în programele de contabilitate;
- Posibilitate de a acumula experiență calitativă;
- Perspective de a te angaja ulterior în cadrul companiei;
- Condiții confortabile de muncă;
- Echipă tînără și profesionistă;
- Ceai/cafea,apa fructe din partea companiei.

Oficiul – sectorul Ciocana, str. Igor Vieru.

Dacă doriți să vă puneți bazele carierei contabile într-o companie de succes, expediați CV-ul la hr@dad.md

Vom fi bucuroși să colaborăm!