Compania Art-Granit este în căutarea unui nou coleg:

Director producție

Cerințe față de candidați:
• Experiență de muncă în domeniul tehnologic produse nealimentare;
• Studii superioare de profil;
• Cunostințe de operare PC;
• Abilități planificare, coordonare, organizare și raportare;
• Dorința de dezvoltare/perfecționare  și ascensiune profesională.

Responsabilități principale:
• Planifică și supervizează execuția lucrărilor în secția de producere din punct de vedere al cantității, calității si respectării normelor/termenelor de execuție;
• Asigură urmărirea proiectelor executate în ceea ce privește încadrarea lor în standardele de execuție și corespunderea clauzelor contractul de execuție a proiectului.
• Umărește aplicarea legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice în procesul  lucru, etc.

Condiții de muncă:
- Pachet social deplin;
- Un post de munca cu salariu competitiv;
- Locul de muncă este situat, pe adresa str. Alba Iulia 75;
- Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md ; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.