HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Merchandiser / Мерчандайзер - SAMSUNG

Samsung Electronics angajează Merchandiser în echipa locală din Moldova:

Responsabilități:

  • Aranjare și amplasare pe rafturi: gama de produse și materiale publicitare conform standardelor;
  • Verificarea zilnică punctelor de vânzări în centre comerciale conform fișei rutei;
  • Analiza dinamicii vânzărilor în punctele de vânzări;
  • Raportare zilnică în format electronic;
  • Informarea șefului despre schimbările pe teritoriul încredințat.

Cerințe:

  • Experiența în vânzări sau merchandising este un avantaj;
  • Studii universitare;
  • Permis de conducere categoria "B" și o mașină personală - obligatoriu;
  • Utilizator avansat PC (MS Office, Internet);
  • Atenție la detalii, responsabilitate, abilități bune de comunicare.

Become a part of the Samsung team in Moldova! Send us yor CV on email: vb40@search4staff.com