OPPO Mobile Moldova angajează!

Trade Marketing Manager

Cerințe:
- Responsabil, organizat, punctual, atent la detalii;
- Abilități foarte bune de negociere, analiză și organizare;
- Experiență într-o poziție similară;
- Cunostințe de operare calculator (Word, Excel, Power Point);
- Cunoașterea limbilor rusă și română, engleza va constitui un avantaj;
- Studii superioare, preferabil, de profil marketing.
- Automobil propriu și permis de conducere categoria B obligatoriu.

Responsabilități:
- Elaborarea și implementarea calendarului de activități promoționale si a strategiei de trade marketing;

- Implementarea proiectelor de branding conform strategiei de trade marketing;
- Elaborarea și implementarea calendarului de activități promoționale;
- Pregătirea și monitorizarea bugetelor pentru activitățile din Trade Marketing;
- Ajustarea structurii de expunere a produsului în funcție de zonă, concurență, cerințele clienților și tendințele pieței;
- Analiza, raportarea a eficienței și a impactului proiectelor implementate;
- Colaborarea cu furnizori și alți parteneri;
- Managementul poziționării produselor;
- Îmbunătățirea fundamentelor de vânzare (DPSM – Distribuție, Preț, Situare la raft, Merchandising);
- Gestionarea materialelor POS și supevizarea utilizării corecte ale acestora;
- Elaborarea și supervizarea programelor de stimulare a promoterilor, măsurarea și raportarea;
- Monitorizarea pieții, cunoașterea concurenței, inclusiv politici de preț și comunicare.

Oferim:
- Angajare oficială
- Salariu motivant
- Asigurarea cu telefon de serviciu
- Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
- Oficiu în centrul orașului
- Reduceri la tot spectrul de produse
- Lucru într-o echipă prietenoasă și receptivă.

Așteptăm CV-urile dvs la adresa marketing@dmlink.md  cu indicarea pozitiei "Trade manager"