Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 12 лет.

В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Project Manager (posibil fara experienta)

CE VA OFERIM:

  • Lucru într-un birou confortabil pe strada Miron Costin 15/1;
  • Graficul: Ln-Vn 9:00-18:00;
  • Echipă tânără, veselă și prietenoasă;
  • Cafea naturala pe cheltuiala companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Divertisment: PlayStation, aparat de joc, fotbal de masă, săgeți etc.;
  • 50% compensare pentru activități sportive;
  • Serviciu de anvelope de ieșire "Autoshina" cu reducere de 50%;
  • Plata în rate pentru achiziționarea de echipamente (pentru nevoi personale) după 6 luni de muncă în companie;
  • Instruire cuprinzătoare, pregătire avansată (instruiri, seminarii cu specialiști);
  • Acces gratuit la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
  • Salarii la timp;
  • Angajare oficiala/ pachet social;

CERINȚE:

  • Învățământ tehnic superior sau IT; - Capacitatea de a lucra cu o echipă de specialiști tehnici;
  • Cunoașterea limbilor ruse și române este OBLIGATORIE;
  • Abilități analitice;
  • Poziția pro-activă a vieții;
  • Flexibilitate în implementarea modificărilor;
  • Inițiativă, dăruire, capacitate mare de învățare, independență;
  • Abilități de comunicare;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Coordonarea muncii la implementarea proiectului: elaborarea sarcinilor pentru participanții la proiect (în sistemul ERP), controlul calității și calendarul fiecărei etape a proiectului; luarea de măsuri pentru a preveni întârzierea termenului;
  • Monitorizarea progresului proiectelor și comenzilor departamentului Web;
  • Menținerea documentației tehnice (redactarea Termenilor de referință, schemelor de dezvoltare a proiectelor, aspectul de dezvoltare și alte documente însoțitoare)
  • Participare la dezvoltarea și analiza proiectării proiectelor, în calitate de consultant;
  • Participarea la testarea proiectului ca consultant: controlul actualității și calității corectării erorilor; luarea deciziilor și controlul asupra implementării îmbunătățirilor;
  • Analiza și efectuarea modificărilor pentru îmbunătățirea, îmbunătățirea, materialele utilizate în cursul lucrărilor (specificații tehnice, proiectare, fișă de sarcini etc.);
  • Introducerea documentației interne, protocoalelor, rapoartelor departamentului web.

Rugăm candidații care îndeplinesc toate cerințele de mai sus să-și trimită CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md , scrisoarea trebuie să indice poziția și salariul dorit, altfel CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.
Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.