Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Responsabil tehnic

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate
  • Experiența într-un post similar, minim 5 ani
  • Operare în programa WinSmeta
  • Detinerea certificat valabil de Diriginte de santier
  • Atenție, organizare, responsabilitate
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilități:

  • Monitorizarea, coordonarea și controlul efectuării lucrărilor de construcție
  • Verificarea proiectelor și calitatea acestora, constatarea eventualelor neajunsuri
  • Stabileste responsabilii si urmareste rezolvarea obiectiunilor de la receptia lucrarilor
  • Întocmește si vizează procesele verbale pentru fazele determinante conform proiectului
  • Urmărește respectarea tehnologiei de execuție

Oferim:

  • Posibilitate de creștere în cariera și experiență
  • Posibilitate de a munci într-o echipă tînără și motivată
  • Posibilitate de a se instrui și de a crește profesional
  • Pachet salarial stabil, bonusuri
  • Grafic: Luni-Vineri (8-17)

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md  , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la aceste nr. de telefoane: +(373) 60 200 551.