Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!

Te invităm să faci parte din echipa noastră Fantastic English!

Asistent manager

Cerințe:

  • Să deții abilități foarte bune de comuncicare
  • Să cunoști fluent limbile română și rusă
  • Să ai o gândire deschisă spre noi oportunități
  • Să fii o persoană energică, punctuală, pozitivă și extroverta :)

Responsabilități:

  • Verificarea recepționării plăților
  • Repartiarea studenților în grupe conform nivelului acestora
  • Programarea studenților la testări
  • Recepționarea apelurilor și consultarea studenților

Ce oferim:

  • Salariu motivant și achitat la timp
  • Cursuri și training-uri de dezvoltare
  • Posibilitate de creștere profesională
  • Oficiul modern în centrul orașului
  • Șef bun și înțelegător
  • Colegi tineri, prietenoși și atmosferă fantastică de lucru :)

Ești gata de noi provocări?
Atunci aplică cu încredere!

Expediază CV-ul tău pe adresa de email: hr@fantastic-english.md