HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Asistent manager import

Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunoștințe și experiență de operare MS Office(Word, Excel) și în sistemul 1C;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză;
  • Responsabilitate și abilități de concentrare;
  • Capacitate de lucru individual și în echipă;
  • (Chiar și dacă te indoiești de posedarea unor particularități, încearcă, poate ne uimești cu altceva...)

Responsabilități

  • Primirea documentelor aferente procesului de import;
  • Introducerea sortimentelor de mărfuri importate în sistemul 1C;
  • Corespondența, la necesitate, cu furnizorii companiei;
  • Întocmirea/completarea, la cerere, de rapoarte de achizitii.

Benefiicii:

  • Salariu competitiv în funcție de experiență și competențe;
  • Pachet social deplin;
  • Telefon și abonament de telefonie mobile;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md ; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.