Compania „STRONGHOLD” este distribuitor oficial al „Konica Minolta” și principalul furnizor de dispozitive periferice multifuncționale ce oferă soluții profesionale în diverse domenii, de la optimizarea proceselor de imprimare în condiții de birou și servicii de gestionare a circulației documentelor pînă la aprovizionarea centrelor de copiere și a tipografiilor.

Service Manager

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii, concediul anual și cel medical plătite;
- salariu net de 12000-15000 lei ce va fi treptat majorat;
- instruiri și trainiguri profesionale, inclusiv în afara țării;
- oportunități de carieră;
- telefon și automobil de serviciu, birou în centrul orașului

Program de lucru: 5 zile lucrătoare pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00.

Responsabilități:
- planificarea și evidența activității departamentului de deservire tehnică;
- controlul executării lucrărilor și asigurarea corespunderii lor tuturor regulamentelor aprobate;
- organizarea achiziției de materiale și piese de schimb;
- oferirea de consultații clienților și rezolvarea problemelor apărute.

Cerințe:
- studii superioare;
- fluență în limbile română și rusă;
- experiența anterioară în domeniu (ar fi binevenită).

Dacă v-a trezit interesul oferta noastră vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: valera_bogaci@stronghold.md
Director: Valeriu Bogaci.
Telefon: 069121554, (022) 211180.
www.stronghold.md