Compania „STRONGHOLD” este distribuitor oficial al „Konica Minolta” și principalul furnizor de dispozitive periferice multifuncționale ce oferă soluții profesionale în diverse domenii, de la optimizarea proceselor de imprimare în condiții de birou și servicii de gestionare a circulației documentelor pînă la aprovizionarea centrelor de copiere și a tipografiilor.

Manager Vînzări

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii, concediul anual și cel medical plătite;
- salariu net de 15 000 lei și un sistem de bonusare;
- instruiri și trainiguri profesionale, inclusiv în afara țării;
- automobil de serviciu.

Program de lucru: 5 zile lucrătoare pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00.

Responsabilități:
- vînzarea dispozitivelor multifuncționale, inclusiv cu deplasare la sediul clientului;
- întîlniri cu clienții potențiali;
- identificarea și atragerea clienților noi;
- încheierea contractelor.

Cerințe:
- studii superioare;
- fluență în limbile română și rusă;
- abilități de comunicare;
- experiența anterioară în domeniu (ar fi binevenită).

Dacă v-a trezit interesul oferta noastră vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: valera_bogaci@stronghold.md
Director: Valeriu Bogaci.
Telefon: 069121554, (022) 211180.
www.stronghold.md