Angajăm:

Manager Resurse Umane (HR)

SRL „Crowd Marketing” (crowdo.net), o companie specializată în prestarea de servicii SEO, are nevoie de un specialist cu experiență în domeniul recrutării personalului care să devină parte a echipei.

Cine suntem?

O companie IT modernă ce își desfășoară activitatea în segmentul Link Building & SEO, fiind specializată în Crowd Marketing și Guest Posting și avînd clienți în diferite colțuri ale lumii.

Cerințe:
- fluență în limbile rusă și română;
- cunoașterea limbii engleze (scris) la nivelul B2 și mai avansat;
- exprimare corectă (orală și scrisă), dicție bună;
- experiență anterioară de cel puțin un an în domeniul resurselor umane;
- cunoștințe în domeniul psihologiei (ar fi binevenite);
- cunoștințe în domeniul SEO/Link Building (ar fi binevenite);
- responsabilitate, capacitate de organizare, disciplină;
- capacitatea de a ieși din limitele scriptelor și a adopta o abordare personalizată;
- abilități de învățare rapidă;
- asiduitate, perseverență în atingerea scopului propus.

Responsabilități principale:
- recrutarea candidaților prin intermediul oficiilor forței de muncă aît din țară, cît și din afară;
- realizarea interviurilor cu candidații pentru diferite poziții din cadrul companiei;
- relaționare cu angajații care lucrează de la distanță;
- utilizarea serviciilor specializate pentru selectarea candidaților potriviți;
- crearea unui mediu de lucru confortabil și îmbunătățirea lui constantă, comunicarea cu angajații, efectuarea de teste în vederea identificării nevoilor acestora;
- realizarea activităților de branding intern, administrarea conturilor companiei pe rețelele de socializare;
- organizarea evenimentelor corporative lunare;
- întocmirea documentației privind resursele umane.

Oferim:
- posibilitatea de a alege să lucrezi la birou sau de la distanță;
- program de lucru full time de 9 ore (9:00-18:00, cu pauza de masă de o oră);
- pachet social integral;
- concedii anuale de odihnă și cele medicale plătite;
- oportunități de carieră în cadrul companiei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@crowdo.net  sau sunați la numărul de telefon: +37368390309.