Agenția de publicitate „Universal McCann” angajează:

Media Planner & Analizator TV

Responsabilități:
- analiza audiențelor TV;
- elaborarea și ajustarea planurilor media;
- analiza acțiunilor promoționale ale concurenților;
- lucrul cu bazele de date specializate;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe:
- exprimare corectă orală și scrisă;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- experiență anterioară în cadrul unei agenții de publicitate (ar fi binevenită);
- orientare către rezultate, capacitatea de a îndeplini sarcinile stabilite în termeni restrînși;
- abilități de autoorganizare, spirit de inițiativă, perseverență în atingerea scopului propus;
- gîndire analitică;
- cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programelor Microsoft Excel, PowerPoint;
- capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
- înțelegerea profundă a specificului activității unei agenții de publicitate.

Oferim:
- salariu motivant;
- birou în centrul capitalei;
- oportunitatea de a lucra cu branduri de renume;
- șansa de a face echipă cu oameni extraordinari și a avansa rapid în carieră.

Program de lucru: 09:00-18:00 (de luni pînă vineri).

Te așteptăm în echipă!