Compania „CONTINENT” SRL anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Hostess

Cerințe:
- studii superioare (preferabil în domeniul științelor umanitare);
- experiență de cel puțin 2-4 ani în deservirea clienților (la hoteluri, saloane de înfrumusețare, săli de expoziții, unități de comerț);
- cunoștințe elementare de operare pe calculator;
- cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
- fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:
- întîmpinarea clienților la intrarea în salonul auto, stabilirea scopului vizitei și îndrumarea ulterioară a lor;
- organizarea activităților distractive pentru cei mici în cazul în care clienții vin însoțiți de copii;
- asigurarea ordinii și curățeniei în incinta salonului auto și în zona destinată relaxării clienților;
- îndeplinirea altor sarcini care vor fi stabilite de conducere în funcție de necesitățile apărute.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social integral;
- salariu motivant și plătit la timp;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
- oportunități de carieră.