Compania „CONTINENT” SRL anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Manager transport (logistică)

Cerințe:
- studii superioare;
- cunoștințe avansate de operare pe calculator;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- experiență de cel puțin 3 ani de conducerea vehiculelor.

Responsabilitățile postului:
- organizarea deplasării noilor autoturisme pe teritoriul companiei;
- asigurarea păstrării aspectului atrăgător și prezentabil al autoturismelor;
- luarea tuturor măsurilor necesare în vederea menținerii stării tehnice bune a autoturismelor;
- organizarea transportului autoturismelor și înmatriculării lor la Agenția servicii publice;
- conlucrarea cu inspectorii și companiile ce oferă servicii de tractare a autoturismelor.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social integral;
- salariu motivant și plătit la timp;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
- oportunități de carieră.