Compania Imobiliară Realist Estate Agency este în căutarea unui:

Маркетолог / Specialist marketing

La Realist Estate Agency valorăm personalități cu spirit de echipă, îndrăznețe și dornice de noi provocări și experiențe!;Fii Noul Nostru Coleg în funcție  Ajutor Designer Grafic

Ne-am dori ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:
- Studii medie sau superioare incomplete
- Cunoașterea limbilor rusă și română, engleză
- Cunoașterea programelor de editare grafică Adobe Illustrator,Photoshop,Corel DRW (bine venit));
- Creativitate, capacitatea de a genera idei noi, abilități de analiză și sinteză, perseverență;
- Exprimare corectă (ortografia și punctuația la rusă și română, engleză- bine venit);

Responsabilități:
 - Crearea și planificarea activităților de marketing;
-  Crearea contentului pentru campanii de promovare  pe social media

Garantăm angajaţilor:
- Angajare oficială;
- Program de lucru - 9.00-18.00 5/2;
- Salariul  motivat
- Creştere profesională.
- Oficiul in Centru Capitalei

Ești gata de provocări? Fii Realist – fii alături de cei Mai Buni!
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@realist.md