Paradyz Showroom – recunoscut drept leader in Republica Moldova in livrarea de servicii profesionale și oferirea celor mai bune soluții in materie de gresie si faianță cât și design interior, este in cautarea unui nou membru de echipă, care își va asuma rolul de:

Designer-Consultant Showroom

Profilul candidatului:
- studii in domeniul designului/arhitecturii – constituie un avantaj;
- competențe de lucru in programele AutoCad, Sketchup, Adobe Photoshop;
- experiență anterioară in sfera vanzarilor/designului – constituie un avantaj;
- creativitate și gust estetic bine dezvoltat;
- nivel înalt de responsabilitate, punctualitate, atenție la detalii;
- fire comunicabilă și deschisă la provocări;
- cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- cunoașterea limbii engleze – constituie un avantaj.

Responsabilități de bază:

  • Consultarea clienților și ofertarea acestora cu produsele companiei;
  • Ajustarea ofertei la necesitătile clientului în materie de design;
  • Conlucrarea strînsă cu partenerii companiei: design-eri, arhitecți, birouri de design;
  • Efectuarea schițelor/proiectelor in softurile interne de design;
  • Propunerea și implementarea noilor idei de ordin operațional și logistic în lucrul cu clienții.

Noi oferim:

  • Mediu de lucru modern si confortabil;
  • Traininguri de specialitate și ghidare în activitate;
  • Echipă tânără, profesionistă și entuziastă, orientată spre rezultat;
  • Posibilitate de conlucrare cu cele mai cotate fabrici de gresie și faianță din lume;
  • Participare în cadrul expozițiilor tematice naționale cât și internaționale;
  • Condiții favorabile și oportunități pentru creșterea personală, profesională și financiară;
  • Salariu motivant și alte bonusuri de performanțe;
  • Oficiu de clasă lux, amplasat in centrul orasului.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu poză și scrisoare de intenție la adresa paradyz.hr@gmail.com
Ne puteți apela si la numărul de telefon 078818849 pentru mai multe detalii.

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră pentru a cunoaște împreună o nouă dimensiune a confortului și calității!