HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager Vânzări

Materiale de Construcții și Decorative;
Fațade Ventilate;
Vânzări de materiale de construcții en-gros;
Calcule de proiect (consum de materiale).

Atribuții de bază:

  • Elaborarea strategiei de vânzare a produselor și a planurilor de vânzări pe termen scurt și mediu;
  • Planificarea și organizarea promovării și vânzării produselor companiei în zona de responsabilitate;
  • Elaborarea și realizarea planului de promovare a produselor companiei în zona de responsabilitate;
  • Deservirea clienților VIP și dezvoltarea relațiilor de colaborare cu aceștia;
  • Întocmirea dărilor de seamă cu privire la activitatea realizată.

Cerințe față de candiat:

  • Studii superioare finisate (economice, tehnice, construcții urbane și industriale);
  • Cunoașterea limbii române, limba rusa constituie un avantaj;
  • MS Office (Word, Excell), 1C - nivel utilizator experimentat;
  • Deținător de automobil propriu.

Compania oferă:

  • Cursuri de perfecționare de la furnizori, instruirea permanentă la locul de muncă;
  • Salariu + %;
  • Cheltuieli de transport;
  • Amortizarea automobilului;

Program de lucru:
8:30/17:30

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844