Suntem o mare companie de producție și distribuție și avem nevoie de:

Specialist SMM / Web Designer

Suntem în căutarea unui specialist în domeniul designului și marketingului online pentru angajare pe termen lung.

Responsabilități:
- administrarea conturilor companiei pe rețelele de socializare, promovarea brandurilor;
- desfășurarea activității de web design, elaborarea machetelor de ambalaje pentru produsele companiei;
- fotografierea produselor, editarea imaginilor, redactarea cataloagelor cu produse;
- administrarea paginii web a companiei.

Abilități și competențe necesare:
- cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze ar fi binevenită);
- cunoașterea programelor de editare a imaginilor Photoshop, Ai etc.;
- experiență anterioară în domeniul marketingului online;
- abilități de comunicare, creativitate, responsabilitate.

Oferim:
- salariu stabil și pachet social;
- libertatea de creație deplină și susținerea tuturor inițiativelor.

Program de lucru: 9.00-18.00.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: info.buelo@mail.ru
Telefon: 079929225.