PandaShop.md a venit pe piața din Moldova în anul 2007

devenind primul magazin online din țară care oferă clienților săi posibilitatea

de a face cumpărături în condiții de maxim confort și siguranță.

Ținem la reputația noastră și de aceea propunem spre vînzare doar producția

unor branduri cu renume apreciate de consumatorii din întreaga lume.

În cei 13 ani de activitate magazinul online PandaShop.md și-a făcut mii de clienți fideli care au încredere în noi pentru că avem consultanți amabili și competenți, facem toate livrările la timp și oferim produse de cea mai înaltă calitate.

Manager relații cu furnizorii

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de furnizori
  • Cercetarea pieții pentru identificarea noilor parteneri și negocierea condițiilor de parteneriat
  • Coordonarea condițiilor de cooperare.

Cerințe:

  • Competențe de comunicare și negociere
  • Exprimare orală și scrisă corectă
  • Cunoașterea limbii de stat și rusă
  • Responsabilitate și sârguință.

Oferim:

  • Remunerare motivantă (salariu fix + bonus)
  • Lucrul în oficiu. Program: 9:00-18:00 (de luni până vineri)
  • Angajare oficială conform legislației RM
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă.

Suntem o echipă tînără și unită din care poți face parte și tu!
Expediază CV-ul la adresa electronică: pandashopmdinfo@gmail.com
Pentru a ne cunoaște mai bine accesează: https://www.pandashop.md/