Angajăm:

Manager vanzari B2B (Industria vestimentara)

Responsabilitati:

  • Consultarea clienţilor privind sortimentul, calitatea şi caracteristicile marfurilor (incaltaminte si imbracaminte de stoc);
  • (incaltaminte si imbracaminte de stoc);
  • Vînzarea si promovarea marfurilor
  • Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți
  • Informarea cu privirea la marfa noua si oferte curente
  • Prelucrarea solicitărilor parvenite pe telefon si web

Cerinte:

  • Experienţă în vânzări
  • Abilitati de negociere, convingere și comunicare
  • Capacitatea si dorinta de a invata lucruri noi
  • Persoana responsabila si organizata, orientata spre rezultat
  • Permis de conducere categoria B

Beneficii:

  • Salariu motivant din vânzări!
  • Pachet social complet
  • Masina de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Prinz, cafea inclusa

Despre noi:

Compania Eurostyle este lider pe piata second hand de mai bine de
20 de ani; Dispunem de un numar mare de clienti B2B in toata tara.

Suntem in cautare de un vanzator care o sa poata sa dezvolte vanzarile en gros intr-o ramura noua: haine si incaltaminte de stoc.

Telefon: 069189389
E-mail: iglenat1@gmail.com